ORGANİZASYON ŞEMASI

Anthony Khoi

CEO / Başkan

Ebru Gündüz

Genel Müdür Yardımcısı, Yatırımlar & Kurumsal İşlemler

Ebru.Gunduz@ceficturkey.com

Thierry Antonetti

COO

Thierry.Antonetti@ceficturkey.com

Nihat Evcimen

Mali & İdari İşler Direktörü

Nihat.Evcimen@ceficturkey.com

Arda Taşarkan

İş Gelişme Direktörü

Arda.Tasarkan@ceficturkey.com

Hakan Işıkçı

Tesis Yönetimi Direktörü

Hakan.Isikci@ceficturkey.com

Alev Çalık Olgaç

Kurumsal İletişim & Pazarlama Direktörü

Alev.Calik@ceficturkey.com

Ceyhan Çağlak

Portföy Direktörü

Ceyhan.Caglak@ceficturkey.com